خدمات

خدمات

آزمون های استاندارد و بین اللمللی Qtalent یک سنجش جامع و کامل به منظور شناسایی استعدادهای پنهان و هدایت …

انسان دارای پیچیدگی های فراوان شخصیتی و توانایی های مختلف ذاتی است ، انسان ها به دلیل نقاط ضعف و قوت شان نیاز به راهنما دارند.

بسیاری از مشکلاتی که برای افراد در سنین مختلف ودر زمینه های شغلی ، تحصیلی ، خانوادگی و غیره اتفاق می افتد؛ نتیجه عدم آگاهی و یا عدم آشنایی با مهارتهای لازم در آن زمینه است. همواره استفاده از یک راهنما و مشاور به دلایل مختلفی از جمله کم توجهی ، شرم وحیا ، سنت وباورهای غلط فرهنگی و …مهجور مانده است. مشاوره فرايندي است که به مشاوره گیرنده كمك مي كند تا مسائل خود را روشن  وبا اطمینان کامل بیان كند.

مرکز مشاوره qtalent  با ایجاد مشاوره تلفنی علاوه بر کاهش هزینه ها ، موانع  و اشکالات مشاوره حضوری را نیز مرتفع  نموده است ، در واقع مشاوره تلفني به معناي ايجاد يك رابطه قراردادي و مداوم تلفني با رعايت اصول مشاوره اي بين يك مشاور متخصص و مجرب و يك تماس گيرنده است. در یک فضای امن بصورت مداوم و مستمر در مسیر بهبود شرایط زندگی فردی و اجتماعی شما همراهتان هستیم.

یکی از نیازهای امروز دانش آموزان ، آشنایی با دوره های عمومی مدیریت کسب وکار است . این موضوع اهمیت آموزش دوره های کاربردی برای دانش آموزان  را به منظور یافتن فضای کسب و کار، پس از فراغت از تحصیل دو چندان نموده است. دوره های ” کودکان کارآفرین qtalent  ”  با زبانی ساده و کاربردی به همراه بازی ها و کارگاههای متنوع  آموزشی در محیط حقیقی ارائه شده  و دانش آموزان ، پس از کسب تجارت علمی وعملی در این دوره ها با اخذ مدرک رسمی به بازار کسب و کار معرفی خواهند شد.

از آنجا که خلاقیت یکی از مهمترین عوامل موفقیت و رضایتمندی در زندگی است ؛ حرکت همسو وهماهنگ عوامل مؤثر در شناخت و شکوفایی این فرایند امری لازم وضروری است. مربیان گرانقدر در کنار والدین عزیز ۲ بازوی تاثیر گذار در روند کشف استعدادهای پنهان و همچنین رشد خلاقیت دانش آموزان هستند. بنابراین آگاهی ، هماهنگی و آشنایی مربیان و والدین با آموزشهای نوین دنیا در زمینه خلاقیت از اهمیت زیادی برخورداراست.

مرکز Qtalent با برگزاری دوره های تخصصی خلاقیت از شما مربیان و والدین دوراندیش جهت شناسایی و هدایت هدفمند خلاقیت در دانش اموزان عزیزمان دعوت به عمل می آورد.

اگر قرار است جامعه ای پویا ، کارآمد و خود کفا داشته باشیم ؛ قطعاً باید برنامه های آموزشی ما در راستای توانمند سازی و استقلال شغلی فرزندان ایران اسلامی باشد . مرکز استعدادیابی و خلاقیت کسب وکار با بررسی و شناخت عمیق نسبت به سه مؤلفه ی  ” توانایی ، علاقه و نیاز بازار ” در یک حرکت ابتکاری و هدفمند ، اقدام به تاسیس مدرسه نخبگان کسب و کار نموده است. درسیستم آموزشی این مدرسه ، دانش آموزان پس از شناسایی و استعدادیابی به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای ، آموزش های لازم در زمینه ی کسب وکار را با رویکرد بین المللی فراخواهند گرفت.

برای کسب اطلاعات کاملتر نسبت به این فرایند علمی و کارآفرینی با ما تماس بگیرید.

پس از سالها فعالیت علمی و تجربی در زمینه استعدادیابی و خلاقیت ، دانش مبتنی بر تجربه و مهارت عمل محور را مبنای آموزش قرار داده ایم . ازاین رو در کنار آموزش مهارتهای تخصصی ، با ایجاد تورهای خلاقیت متناسب با مباحث آموزشی و تربیتی و همچنین تفاوتهای جنسیتی دانش آموزان ، محیط آموزشی و تمرینی مناسب  و مفرحی برای درک بهتر مطالب ونهادینه شدن آموزه ها فراهم می نماییم.

گروه آموزشی کلینیک کسب و کار با بیش از یک دهه فعالیت و پشتوانه قوی هيات علمي، مشاورين و تيم اجرائي کارآزموده در طول فعاليت خود توانسته است در راستاي توانمندسازي و مشاوره¬هاي فراگير در زمينه¬هاي تخصصي حوزه کسب و کار، دوره-هاي آموزشي متعددي را با رويکردی کاملاً کاربردي براي مديران و کارشناسان این حوزه برگزار نمايد.
دپارتمان آموزش کلینیک سعی بر این داشته، تا در طراحی دوره ها کلیه نیازهای آموزشی مکمل حوزه کسب و کار را دیده و در همان مسیر به دو صورت درون سازمانی و برون سازمانی برنامه ریزی و اجرا نماید.

این آموزش ها در قالب های گوناگون (وبینار- کلاس های حضوری- سمینارهای تخصصی- کارگاه های آموزشی و …) قابل اجراست.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به kasbokarclinic.ir مراجعه بفرمایید

تمام حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به QTalent می باشد

Log in with your credentials

Forgot your details?