راهنما

انسان به عنوان یکی از پیچیده ترین مخلوقات خداوند، دارای گونه های رفتاری – شخصیتی وتوانایی های ذاتی متفاوتی است؛ که کشف این ویژگیها و استعدادها می تواند راهگشای موفقیت تحصیلی ، آینده شغلی و به تبع آن آرامش و تعالی فردی و اجتماعی انسان باشد.

هدف ما از برگزاری Qtalent  بررسی و استعدادیابی در ۲ گروه سنی دانش آموزان و بزرگسالان از ابعاد مختلف نظیر استعداد ریاضی، تعاملات میان فردی، ویژگی های درون فردی، توانایی های زبانی و کلامی، قدرت تجسم فضایی، قابلیت های جسمانی و توان موسیقایی و تحلیل رفتاری است.

 بر این اساس زمینه های شکوفایی استعدادهای مختلف ، نحوه تقویت اعتماد به نفس، نحوه بهبود مهارتهای درسی ، شیوه های آموزشی مناسب ،نحوه کنترل رفتارها و… مورد شناسایی قرار گرفته و سپس راهکارهای عملیاتی به ارزیابی شونده ارائه می گردد. در گزارش ارائه شده ضمن شناسایی مشاغل مناسب برای هر فرد در آینده ، مسیر شغلی آنها و مهارتهای مختلف کارآفرینی از حیث مسئولیت پذیری، خلاقیت، استقلال طلبی، رویا پردازی، تحمل ابهام و… مورد ارزیابی قرار گرفته و بایدها و نبایدها و مهارتهای لازم پیشنهاد می گردد.

نتایج تحلیل هر فرد در قالب یک کتاب به صورت منحصر به فرد تهیه شده و ضمن توصیف کیفی ، مقایسات کمی مولفه های مورد مطالعه نیز نسبت به جامعه آماری کل ارائه می شود.

 

فرایند ثبت نام و شرکت در آزمون

داوطلبین محترم! پس از ورود به سایت از طریق آدرس www.qtalent.ir با انتخاب گزینه ورود/ شروع آزمون وارد قسمت ثبت نام شده ، پس از تکمیل ثبت نام جهت ورود به سامانه ،  موبایل و کد ملی درج شده در فرم ثبت نام را وارد نمایید .

در این مرحله چنانچه از طریق سازمان مربوطه کدشارژ دراختیار شما قرار گرفته با درج کد شارژ در محل مشخص و انتخاب گزینه شارژ می توانید آزمون مربوط به گروه سنی خود را انتخاب و در آزمون شرکت کنید. در غیر اینصورت ابتدا با انتخاب آزمون مربوط به گروه سنی خود وارد درگاه پرداخت اینترنتی شده و هزینه آزمون را بوسیله کارت بانکی پرداخت نموده و در آزمون qtalent  شرکت کنید.

امیداست ؛ با تلاش ، پشتکار و مهارت آموزی شما عزیزان ،  شاهد موفقیتتان در تمام عرصه های زندگی باشیم.

راهنما

تمام حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به QTalent می باشد

Log in with your credentials

Forgot your details?